ohnostroje jsou dle me moc vypalene. videl jsem proste lepsi. ovsem kdyz je fotim vychazi me to jako tobe. tak nejak uz nevim ja na to

i se shitem kompaktem se ti povedla hezka fotka

ta druhe me prijde taky super, jen bych to srovnal (vez pada) a udelal neco s tema ?preostrenyma? okrajema.
ale fakt se me to hooodne libi