Výsledky 1 až 25 z 44

Téma: Nej vzduchový chladič pro SockA bez montážních otvorů?

Threaded View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #11

    Standardní Re: Nej vzduchový chladič pro SockA bez montážních otvorů?

    Ne nemam, byl jsem sice doma, ale nebyl cas. Ale jedno je jiste, katanaCu bude moje.

    Tak a ted ke tvemu mb. Vsude sice pisou, ze katana lze otocit jakymkoliv smerem po 90ti st., ale to podle mne neplati u sockyA, tudiz se muze stat, vzhledem k tomu, ze je mirne naklonena, ze bude kolidovat se zdrojem, ale to by u midi nemel byt problem. Proste jde o to, kdyz provleces sponu pro sockA (tu klikni na detail) tak vzdy bude smerovat tim smerem co jsou "uchytavaci zobacky" na soketu, tudiz: prvni deska - asus: bude foukat ke zdroji (nebo od nej a brat mu vzduch, coz ani vyrobce nedoporucuje, asi kvuli pritlaku..) a ten tu muze kvuli blizkosti socketu ke kraji muze vadit (v pripade logickeho smerovani vzduchu ke zdroji) a u druhe desky bude otocen o 90st. a foukat bude smerem k perforaci/vetrackum ve skrini nebo na pameti....


    edit: trochu upraveny mozne smery foukani...
    Naposledy upravil mokus; 16.05.2006 v 01:01.

    FUN: Apple Mac Pro 4.1@5.1 • Intel Xeon W5680 • Kingston 3x8GB (triple-channel) 1333 ECC • EVGA GTX 670 • Crucial M200 256GB • WD Black 1TB • WD Green 1TB 3x
    MOBILE: HP EliteBook 8440p • Corsair 2x4GB • AVerTV Hybrid • Logitech VX Nano • Canon S95 • Apple iP6 16GB • Apple iPad Air 64GB • Apple iPod Nano 7G 16GB • Apple iPod Video 80GB
    WS: intel NUC i3 • Corsair 2x4GB • Crucial M4 512GB • intel Advanced-N 6235 • Samsung B2030HD
    HTPC: AMD X2 Toledo 4200+ • ASUS A8R-MVP • Scythe KatanaCu • Patriot 2x1GB • GB 8600GT+Zalman VF900-Cu • WD 640AAKS+SilentMAXX silencer • Pioneer DVR-212 • Leadtek WinFast TV2000XP Expert • Corsair HX520w • SilverStone LaScala LC17S • ONKYO TX-SR603E • JAMO E7 7.1 (2x E750 + 4x E700 + E7cen + E7sub) • Panasonic TX-55CS630E • Logitech WingMan FF GP • APC Back-UPS 650 • chlupy ze psa

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. základní použití filtrů pro DF
    Založil Jakubisko v sekci fóra Digitální foto a video
    Odpovědí: 215
    Poslední příspěvek: 28.02.2012, 19:12
  2. Reklamacia neuspesna! = UZ UKONCENA -ZAZRAK !
    Založil AjsTi v sekci fóra Reklamace a §
    Odpovědí: 65
    Poslední příspěvek: 02.04.2006, 15:20

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •