Tak priznám sa, že zatiaľ z predaných kusov nebol ani jeden takýmto smerom problémový. Ako sme si písali cez ICQ tak vlastne sa chladič akosi s nejakým vlhkom nestretol. Postni tu potom fotografiu ako to vyzerá, či sa tam vytvorila medenka, alebo aký povlak...




VIP

Odpověď s citací