Citace Původně odeslal Aralyon Gloria
macher > myslíš tuto?

http://pc.itek.cz/k_206-Multimedia-K...-Keyboard-Slim

Pokud by byla v CZE layoutu (nemám na mysli polepky) tak bych ji bral
eee, psal jsem o logitech...

btw, cz/sk layout... bleee, nikdy