Výsledky 1 až 25 z 180

Téma: 03/06 Klávesnice s nízkým zdvihem

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1

    Standardní Re: 03/06 Klávesnice s nízkým zdvihem

    macher > myslíš tuto?

    http://pc.itek.cz/k_206-Multimedia-K...-Keyboard-Slim

    Pokud by byla v CZE layoutu (nemám na mysli polepky) tak bych ji bral
    AMD AMD X2 3600+ EE@5000+, ASUS M2N DeLuxe nVidia 570SLI, 2GB DDR2 Zeppelin, 400GB SATA II Samsung, Gigabyte Radeon x1650 Silent, DVD-RW/RAM Sony, ACER 1715ms, Logitech wheel MOMO + mouse Laser MX610 + keyb Ultra X, gamepad Thrustmaster, Minolta A2, WiFi 5 mega

  2. #2
    Senior Member mince Avatar uživatele kecinzer
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Děčín - perla severu
    Věk
    42
    Příspěvky
    3 184
    Vliv
    330

    Standardní Re: 03/06 Klávesnice s nízkým zdvihem

    Citace Původně odeslal Aralyon Gloria
    macher > myslíš tuto?

    http://pc.itek.cz/k_206-Multimedia-K...-Keyboard-Slim

    Pokud by byla v CZE layoutu (nemám na mysli polepky) tak bych ji bral
    Má na mysli Logitech klávesnici
    MacBookPro 13 (mid 2014): Intel Core i5-4278U 2,6GHz | Intel Iris 5100 | 8GB RAM | 128GB SSD | 2560x1600 @ best for retina || HP LP2475w @ DP 1920x1200 || OSX 10.11.2
    ProBook: HP ProBook 650 G1 @ Core i5 4200M 2,5GHz | Intel HD4600 | 12GB RAM | 500 GB Seagate HDD 7200 || 1920x1080 || HP LP2475w @ DP 1920x1200 || Win10 Ent 64bit
    iPhone 6 Plus 16GB Space Gray | iOS 9.2

  3. #3
    Senior Member Avatar uživatele macher
    Založen
    23.11.2005
    Bydliště
    Brno
    Věk
    42
    Příspěvky
    501
    Vliv
    262

    Standardní Re: 03/06 Klávesnice s nízkým zdvihem

    Citace Původně odeslal Aralyon Gloria
    macher > myslíš tuto?

    http://pc.itek.cz/k_206-Multimedia-K...-Keyboard-Slim

    Pokud by byla v CZE layoutu (nemám na mysli polepky) tak bych ji bral
    eee, psal jsem o logitech...

    btw, cz/sk layout... bleee, nikdy

    Notebook Dell Vostro V13 U7300, 500GB 7200rpm
    DesktopIIntel i5 750, Noctua NH-U12@Noctua NF-S12-1200, Intel SSD 80GB X25-M, 6x Samsung 1,5TB, all disk in silentmaxx, Lian Li PC-A10B, Enermax Modu82+ 625W, DVDRW LG GSA-E40L, Logitech MX Revolution, HP 3065+Dell 2007 (secondary)
    Sound Harman Kardon AVR445 + Audio-Technica ATH-W5000
    Photo Canon 450D + 18-55 IS + 70-300 IS USM
    Vehicle BMW 525i, full vybava :)

  4. #4

    Standardní Re: 03/06 Klávesnice s nízkým zdvihem

    Vlastnil jsem již nekolik klávesnic, ale nic se nevyrovná MICROSOFT Natural Ergonomic Keyboard 4000, ze zacátku trošku problém - je nutné si na ni zvykmout, ale po týdnu na ni nedáte dopustit, doporučuji všem
    Naposledy upravil Jiri_1; 09.05.2006 v 21:17.
    CPU : Intel Pentium 4 630 3,0GHz 2MB 800MHz 775pin | MEMORY : 2x 512MB DDR2 PC5300 (667 MHz) CORSAIR | BOADR : Asus P5WD2 Premium - Intel 955X | GPU : ATI Radeon X800 GT 256 MB PCI-E | HDD : 3 x Hitachi Deskstar T7K250 - 250GB SATA II | CASE : Chieftec LBX-01B-B-B | ZDROJ : Fortron FX500-A 500W | DVD : LG GSA-4167B| LCD 19" Eizo S 1910 | KBD : Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000 | UPS : APC RS 800VA

  5. #5

    Standardní Re: 03/06 Klávesnice s nízkým zdvihem

    Ale je nutná její plná veze, nebotˇ OEM má malý levý Shift
    Naposledy upravil Jiri_1; 09.05.2006 v 21:16.
    CPU : Intel Pentium 4 630 3,0GHz 2MB 800MHz 775pin | MEMORY : 2x 512MB DDR2 PC5300 (667 MHz) CORSAIR | BOADR : Asus P5WD2 Premium - Intel 955X | GPU : ATI Radeon X800 GT 256 MB PCI-E | HDD : 3 x Hitachi Deskstar T7K250 - 250GB SATA II | CASE : Chieftec LBX-01B-B-B | ZDROJ : Fortron FX500-A 500W | DVD : LG GSA-4167B| LCD 19" Eizo S 1910 | KBD : Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000 | UPS : APC RS 800VA

  6. #6
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele riksa
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Tam, kde je puding (Praha)
    Věk
    45
    Příspěvky
    2 975
    Vliv
    337

    Standardní Re: 03/06 Klávesnice s nízkým zdvihem

    2Jiri_1: i s tim malym shiftem se da zit; ta klavesnice je dokonala, ale vadi mi na ni jednak maly enter a jednak fakt, ze me z ni zacinaji bolet lokte (plastovy nastavec pro negativni sklon tam mam nasazeny)
    i3 3240@default || Gigabyte Z77-D3H || 2x4GB Kingston DDR3 1600 || Sapphire 7750@default|| Default cooling || WD 500AAKS + Samsung F2 1.5TB || Lite-on 1673 || Corsair HX520 || Chieftec DX-01BL-D-U || MS Natural Keyboard 4000 || Logitech MX1000 || HP LP2065
    "Der Kaiser Franz Straka", 3/11/05 in lidovky.cz: "Pokud vím, svět byl stvořen Adamem a Evou a u toho bychom měli zůstat."

  7. #7

    Standardní Re: 03/06 Klávesnice s nízkým zdvihem

    mno, mozna to k necemu bude, koupil jsem si Genius Slimstar 310 (viz http://www.dxt.cz/?Mode=Sti&StiId=56234 ) a jsem spokojen... notebookovsky zdvih, neni prilis hlucna (i kdyz uplne ticha taky neni) a klavesy maji docela jisty stisk (snad az na spacebar a enter uplne na krajich, ale to je problem naprosto drtive vetsiny klavesnic). Navic odolnost proti politi vodou se hodi :P
    Imagine there's no heaven and at once the sky is the limit
    Photoblog | Kapela

  8. #8
    Senior Member Avatar uživatele tomase
    Založen
    29.01.2004
    Bydliště
    Brno[work],Martin[home]
    Věk
    41
    Příspěvky
    1 982
    Vliv
    297

    Standardní Re: 03/06 Klávesnice s nízkým zdvihem

    do pol roka intenzivneho pouzivania hlucna bude a space bude na sracky za to ti rucim Vymenil som ju prave za Logitech UltraX a to je uplne ine kafe.
    E4400 Ninja ¦ P35-DS3 ¦ 4x1GB DDR800 ¦ AMD HD6670 ¦ Crucial M4 64GB + WD6400AAKS + WD2500KS + 7200.10 250GB ¦ Enermax 420W ¦ NEC 3520A ¦ Centurion 5 + KAMABAY + AK-FC-03 ¦ MX510 ¦ UltraX ¦ Formula Vibration Feedback ¦ 223BW ¦ Creative T5900 + AKG K 530 ¦ not watercooled anymore

    "Pokud máte jiný názor než já, je to jasný důkaz, že se pletete." "když má 1000 pičmulínků jiný názor, jedná se o přímý důkaz, že pravdu mám já" "Jinak ke quadcore - dualcore mě vždy zdržoval, měl jsem už před 10 lety dualCPU, až quadcore je konečně rychlejší než já" "Podle některých je lepší Cialis, nicméně, pokud Vás baví píchat různé svěží mladé kusy zhruba 6 až 7 hodin denně (mám to místo posilovny), 3 hodiny spát, a zbytek pracovat, tak Viagra skutečně funguje lépe. Naprosto doporučuji. 25mg modré tabletky, a denní norma je splněna. Pak 15 hodin programování, nějaký ten hip-hop do Sennheiser sluchátek, a 3 hodiny zase spát." RH

  9. #9
    Senior Member mince Avatar uživatele kecinzer
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Děčín - perla severu
    Věk
    42
    Příspěvky
    3 184
    Vliv
    330

    Standardní Re: 03/06 Klávesnice s nízkým zdvihem

    Na PCTUNINGu jsem se koukal na recenzi zajímavé klávesnice od Geniusu, a sice Genius ErgoMedia 700. Vypadá docela zajímavě, ale pořád je to prostě Genius, sice tam o ní básní, že je dobrá, jenže už ta cena lecos napoví.
    Kdyby si jí někdo pořídil, může poreferovat.

    Já jsem nakonec velice spokojeným vlastnímk klávesnice Logitech UltraX Media, svojí původní Logitech UltraX jsem daroval bratrovi, který je s ní velice spokojen.
    Jediné co mě štve, je nemožnost nastavit si ty multimediální tlačítka, možná by mohl Logitech udělat nějakou dražší verzi, která by měla tlačítek víc a daly se konfigurovat.
    MacBookPro 13 (mid 2014): Intel Core i5-4278U 2,6GHz | Intel Iris 5100 | 8GB RAM | 128GB SSD | 2560x1600 @ best for retina || HP LP2475w @ DP 1920x1200 || OSX 10.11.2
    ProBook: HP ProBook 650 G1 @ Core i5 4200M 2,5GHz | Intel HD4600 | 12GB RAM | 500 GB Seagate HDD 7200 || 1920x1080 || HP LP2475w @ DP 1920x1200 || Win10 Ent 64bit
    iPhone 6 Plus 16GB Space Gray | iOS 9.2

  10. #10

    Standardní Re: 03/06 Klávesnice s nízkým zdvihem

    Citace Původně odeslal tomase Zobrazit příspěvek
    do pol roka intenzivneho pouzivania hlucna bude a space bude na sracky za to ti rucim Vymenil som ju prave za Logitech UltraX a to je uplne ine kafe.
    dyt se to u nas snad ani pul roku neprodava asi jsi mel jinej model...
    btw, aspon pod linuxem mi multimedialni tlacitka funguji dobre, posilaji klasicky keycody (=snadno mapovatelny)
    Imagine there's no heaven and at once the sky is the limit
    Photoblog | Kapela

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Driver od klavesnice notebooku brzdi sleep rezim
    Založil tiktak v sekci fóra Ostatní hardware
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 30.10.2005, 19:04
  2. Zahada - od vypinani PS/2 po modding klavesnice...
    Založil RayeR v sekci fóra Elektronika a bastlení
    Odpovědí: 8
    Poslední příspěvek: 10.02.2005, 21:56
  3. Rozdvojka na klávesnice
    Založil Bill4 v sekci fóra Ostatní hardware
    Odpovědí: 21
    Poslední příspěvek: 20.01.2005, 21:17

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •