macher > myslíš tuto?
http://pc.itek.cz/k_206-Multimedia-K...-Keyboard-Slim
Pokud by byla v CZE layoutu (nemám na mysli polepky) tak bych ji bral
macher > myslíš tuto?
http://pc.itek.cz/k_206-Multimedia-K...-Keyboard-Slim
Pokud by byla v CZE layoutu (nemám na mysli polepky) tak bych ji bral
AMD AMD X2 3600+ EE@5000+, ASUS M2N DeLuxe nVidia 570SLI, 2GB DDR2 Zeppelin, 400GB SATA II Samsung, Gigabyte Radeon x1650 Silent, DVD-RW/RAM Sony, ACER 1715ms, Logitech wheel MOMO + mouse Laser MX610 + keyb Ultra X, gamepad Thrustmaster, Minolta A2, WiFi 5 mega
Má na mysli Logitech klávesniciPůvodně odeslal Aralyon Gloria
![]()
MacBookPro 13 (mid 2014): Intel Core i5-4278U 2,6GHz | Intel Iris 5100 | 8GB RAM | 128GB SSD | 2560x1600 @ best for retina || HP LP2475w @ DP 1920x1200 || OSX 10.11.2
ProBook: HP ProBook 650 G1 @ Core i5 4200M 2,5GHz | Intel HD4600 | 12GB RAM | 500 GB Seagate HDD 7200 || 1920x1080 || HP LP2475w @ DP 1920x1200 || Win10 Ent 64bit
iPhone 6 Plus 16GB Space Gray | iOS 9.2
eee, psal jsem o logitech...Původně odeslal Aralyon Gloria
btw, cz/sk layout... bleee, nikdy![]()
Notebook Dell Vostro V13 U7300, 500GB 7200rpm
DesktopIIntel i5 750, Noctua NH-U12@Noctua NF-S12-1200, Intel SSD 80GB X25-M, 6x Samsung 1,5TB, all disk in silentmaxx, Lian Li PC-A10B, Enermax Modu82+ 625W, DVDRW LG GSA-E40L, Logitech MX Revolution, HP 3065+Dell 2007 (secondary)
Sound Harman Kardon AVR445 + Audio-Technica ATH-W5000
Photo Canon 450D + 18-55 IS + 70-300 IS USM
Vehicle BMW 525i, full vybava :)
Vlastnil jsem již nekolik klávesnic, ale nic se nevyrovná MICROSOFT Natural Ergonomic Keyboard 4000, ze zacátku trošku problém - je nutné si na ni zvykmout, ale po týdnu na ni nedáte dopustit, doporučuji všem![]()
Naposledy upravil Jiri_1; 09.05.2006 v 21:17.
CPU : Intel Pentium 4 630 3,0GHz 2MB 800MHz 775pin | MEMORY : 2x 512MB DDR2 PC5300 (667 MHz) CORSAIR | BOADR : Asus P5WD2 Premium - Intel 955X | GPU : ATI Radeon X800 GT 256 MB PCI-E | HDD : 3 x Hitachi Deskstar T7K250 - 250GB SATA II | CASE : Chieftec LBX-01B-B-B | ZDROJ : Fortron FX500-A 500W | DVD : LG GSA-4167B| LCD 19" Eizo S 1910 | KBD : Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000 | UPS : APC RS 800VA
Ale je nutná její plná veze, nebotˇ OEM má malý levý Shift![]()
Naposledy upravil Jiri_1; 09.05.2006 v 21:16.
CPU : Intel Pentium 4 630 3,0GHz 2MB 800MHz 775pin | MEMORY : 2x 512MB DDR2 PC5300 (667 MHz) CORSAIR | BOADR : Asus P5WD2 Premium - Intel 955X | GPU : ATI Radeon X800 GT 256 MB PCI-E | HDD : 3 x Hitachi Deskstar T7K250 - 250GB SATA II | CASE : Chieftec LBX-01B-B-B | ZDROJ : Fortron FX500-A 500W | DVD : LG GSA-4167B| LCD 19" Eizo S 1910 | KBD : Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000 | UPS : APC RS 800VA
VIP
2Jiri_1: i s tim malym shiftem se da zit; ta klavesnice je dokonala, ale vadi mi na ni jednak maly enter a jednak fakt, ze me z ni zacinaji bolet lokte (plastovy nastavec pro negativni sklon tam mam nasazeny)
i3 3240@default || Gigabyte Z77-D3H || 2x4GB Kingston DDR3 1600 || Sapphire 7750@default|| Default cooling || WD 500AAKS + Samsung F2 1.5TB || Lite-on 1673 || Corsair HX520 || Chieftec DX-01BL-D-U || MS Natural Keyboard 4000 || Logitech MX1000 || HP LP2065
"Der Kaiser Franz Straka", 3/11/05 in lidovky.cz: "Pokud vím, svět byl stvořen Adamem a Evou a u toho bychom měli zůstat."
mno, mozna to k necemu bude, koupil jsem si Genius Slimstar 310 (viz http://www.dxt.cz/?Mode=Sti&StiId=56234 ) a jsem spokojen... notebookovsky zdvih, neni prilis hlucna (i kdyz uplne ticha taky neni) a klavesy maji docela jisty stisk (snad az na spacebar a enter uplne na krajich, ale to je problem naprosto drtive vetsiny klavesnic). Navic odolnost proti politi vodou se hodi :P
do pol roka intenzivneho pouzivania hlucna bude a space bude na sracky za to ti rucimVymenil som ju prave za Logitech UltraX a to je uplne ine kafe.
E4400 Ninja ¦ P35-DS3 ¦ 4x1GB DDR800 ¦ AMD HD6670 ¦ Crucial M4 64GB + WD6400AAKS + WD2500KS + 7200.10 250GB ¦ Enermax 420W ¦ NEC 3520A ¦ Centurion 5 + KAMABAY + AK-FC-03 ¦ MX510 ¦ UltraX ¦ Formula Vibration Feedback ¦ 223BW ¦ Creative T5900 + AKG K 530 ¦ not watercooled anymore
"Pokud máte jiný názor než já, je to jasný důkaz, že se pletete." "když má 1000 pičmulínků jiný názor, jedná se o přímý důkaz, že pravdu mám já" "Jinak ke quadcore - dualcore mě vždy zdržoval, měl jsem už před 10 lety dualCPU, až quadcore je konečně rychlejší než já" "Podle některých je lepší Cialis, nicméně, pokud Vás baví píchat různé svěží mladé kusy zhruba 6 až 7 hodin denně (mám to místo posilovny), 3 hodiny spát, a zbytek pracovat, tak Viagra skutečně funguje lépe. Naprosto doporučuji. 25mg modré tabletky, a denní norma je splněna. Pak 15 hodin programování, nějaký ten hip-hop do Sennheiser sluchátek, a 3 hodiny zase spát." RH
Na PCTUNINGu jsem se koukal na recenzi zajímavé klávesnice od Geniusu, a sice Genius ErgoMedia 700. Vypadá docela zajímavě, ale pořád je to prostě Genius, sice tam o ní básní, že je dobrá, jenže už ta cena lecos napoví.
Kdyby si jí někdo pořídil, může poreferovat.
Já jsem nakonec velice spokojeným vlastnímk klávesnice Logitech UltraX Media, svojí původní Logitech UltraX jsem daroval bratrovi, který je s ní velice spokojen.
Jediné co mě štve, je nemožnost nastavit si ty multimediální tlačítka, možná by mohl Logitech udělat nějakou dražší verzi, která by měla tlačítek víc a daly se konfigurovat.
MacBookPro 13 (mid 2014): Intel Core i5-4278U 2,6GHz | Intel Iris 5100 | 8GB RAM | 128GB SSD | 2560x1600 @ best for retina || HP LP2475w @ DP 1920x1200 || OSX 10.11.2
ProBook: HP ProBook 650 G1 @ Core i5 4200M 2,5GHz | Intel HD4600 | 12GB RAM | 500 GB Seagate HDD 7200 || 1920x1080 || HP LP2475w @ DP 1920x1200 || Win10 Ent 64bit
iPhone 6 Plus 16GB Space Gray | iOS 9.2
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)