Citace Původně odeslal MadCap
to znamena, ze je pre ludi s okuliarmi useless, asi tak ako pisali aj na dpreview (odkazy v druhom poste)
Keď máš okuliare, tak to môže byť blbé, ale môže to byť použitelné. Záleži od toho že koľko D potrebuješ korigovať a či do mínusu, alebo plusu. Najlepšie je asi odskúšať.