Zdravicko,
tak mam odedneska novej Olympus E-500 v Double Zoom Kitu - Zuiko 14-45mm 1:3,5-4,5 + Zuiko 40-150mm 1:3,5-4,5 vcetne slunecni clony + Sandisk 1GB Ultra II + pouzdro Lowpro EX 160, jen tak mimochodem komplet za 23999 vc. dph
No, ale bude stejnak delsi dobu prd, protoze mi odesel zdroj, a tak nemam sve PC, takze jsem na stare sracce, na kterou si nenahraju ani fotky, tedy zatim se tak nejak budu seznamovat s novym "pritelem" a fotit na display.
Jinak dojmy, no je to mazec, fakt jeste vetsi nez jsem cekal, ackoliv jsem E500 mel parkrat v ruce, ale proste pro me je to z kompaktu uplny labuznictvi! Proste nova laskaNo asi to tu nema cenu moc rozepisovat, stejnak nemam slov
A prosim nejakeho moda, aby mi upravil nazev threadu na "Skodik - Olympus E-500 14-45mm (3,5-4,5) 40-150mm (3,5-4,5)" ci "Olympus E-500 Double Zoom Kit"






Odpověď s citací