dyk sem řikal že bych měl....
Marty: no,víš pamatuju se jak fištěly 3mpx foťáky a řikalo se jak sou hustý a že víc netřeba kvůli uplně stejnejm důvodům. Na světě jsou lidé kterejm je tohle uplně ukradený a výrobci pro ně mile rádi 10mpx foťáky udělaj jen aby to ty lamy kvůli tý velký desítce na krabici koupili....
pit: no já nic nenamítám! maká to dobře a jinak to pravděpodobně nepude. jen že se mi to zdá na trochu vážnější a profesionální účely než jen focení přátel, zvířat, scenerií....atd. prostě cokoli co se hejbe, se může poškodit daleko víc než když se to nehejbe... kdyby to šlo jinak tak už to jinak je...