Výsledky 1 až 25 z 198

Téma: bufobufo

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1

    Standardní Re: bufobufo

    Citace Původně odeslal Pocket
    foto mi prijde super.. jen me asi rusi ten tmave sedy flek v levo u ucha jak pokracuje k leve strane fotky.. premyslim jeste nad tim splynutim vlasu s pozadim
    dik moc... jo, ten sedej pruh tam ted moc nevidim (jsem v praci na LCD-cku), ale asi jsem trochu spatne prevedl do bw.. je to pozadi..
    s tim splynutim vlasu se mi to tak libilo.. ale je pravda, ze fakt nevim jak to muze pusobit pro ostatni
    Nejaky to Jabko a nejakej ten Nikoooon + fitpc2 s FreeBSD :)

  2. #2

    Standardní Re: bufobufo

    Jo výrazově a kompozicí se mi ta fotka líbí. Jen ta TK je dost špatná. Sokoro by mi ani nevadilo že to je bleskem (nikde to moc neruší), ale vadí mi ta neostrost - hlavně to pravé oko. Ale jinak fajn.
    Core i5 2500K @ 5 GHz, 1,32V | Noctua NH-U12P | ASUS P8P67 PRO | 2 x 4GB Corsair XMS3 DDRIII 1600 CL9 | Sapphire HD6950 @ 6970 | Creative X-Fi Titanium HD | SSD OCZ Vertex 2 60GB | 2x Samsung HD20UI 2 TB SATA II | DVD RW Sony-NEC | Case CHIEFTEC DX-01BLD | regulace ot. Tt Hardcano 8VR | Seasonic SS-HT750 F3 ATX v2.3 | Razer DeathAdder + SteelSeries 4HD | 22" Eizo S2243W | Windows 7 64-bit Home Prem.| Netbox 15 Mbps |
    Canon EOS 20D | Battery grip BG-E2 | EF 28-105/3.5-4.5 II USM | EF 70-200/2.8 L USM | EF 50/1.8 II | Tokina 12-24/4 |4GB SanDisk Ultra III | Lowepro Vertex 200 AW

  3. #3

    Standardní Re: bufobufo

    jj, vyraz a kompo je bajecna, ale dal bych vetsi DOF, to leve oko uz je neostre (Theedge, prave? Leve, ne?). A pak ty vlasy splinute do pozadi, nevim me to nevadi, ale je to takove divne, ovsem jak to vyresit, to nevim, rozhodne to nebylo v tvych silach tam na Interkamere nejak sibovat se svetlama Proste hodne dobre!

  4. #4

    Standardní Re: bufobufo

    Skodik: je to její pravé oko nebo ne ?
    Core i5 2500K @ 5 GHz, 1,32V | Noctua NH-U12P | ASUS P8P67 PRO | 2 x 4GB Corsair XMS3 DDRIII 1600 CL9 | Sapphire HD6950 @ 6970 | Creative X-Fi Titanium HD | SSD OCZ Vertex 2 60GB | 2x Samsung HD20UI 2 TB SATA II | DVD RW Sony-NEC | Case CHIEFTEC DX-01BLD | regulace ot. Tt Hardcano 8VR | Seasonic SS-HT750 F3 ATX v2.3 | Razer DeathAdder + SteelSeries 4HD | 22" Eizo S2243W | Windows 7 64-bit Home Prem.| Netbox 15 Mbps |
    Canon EOS 20D | Battery grip BG-E2 | EF 28-105/3.5-4.5 II USM | EF 70-200/2.8 L USM | EF 50/1.8 II | Tokina 12-24/4 |4GB SanDisk Ultra III | Lowepro Vertex 200 AW

  5. #5

    Standardní Re: bufobufo

    Citace Původně odeslal theedge
    Skodik: je to její pravé oko nebo ne ?
    Jo takhle tak to, ja nejsem modelka, tak neuvazuju z tohodle pohledu, ale z pohledu hodnoticiho

  6. #6

    Standardní Re: bufobufo

    Vsem se dopredu omlouvam, ze nehodnotim jejich fotky, nejak moc nestiham
    Prihodim nejaky pokusy...
    Je to brachuv kocour... svetla malo, sumu hodne

    http://bufobufo.xrweb.org/fotos/big_DSC_7582.JPG
    f/2.2 | 1/125 sec | ISO: 1250
    Focal Length: 50.0mm


    http://bufobufo.xrweb.org/fotos/big_DSC_7602.JPG
    f/2.5 | 1/50 sec | ISO: 1600
    Focal Length: 50.0mm
    Nejaky to Jabko a nejakej ten Nikoooon + fitpc2 s FreeBSD :)

  7. #7

    Standardní Re: bufobufo

    dalsi pokus s makrem:

    http://bufobufo.xrweb.org/fotos/big_DSC_7549.JPG
    f/4.5 | 1/500 sec | ISO: 1000
    Lens: 50mm f/1.8 + reverse ring + mamiya 50mm

    EDIT: nazev berte s rezervou..
    Nejaky to Jabko a nejakej ten Nikoooon + fitpc2 s FreeBSD :)

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •