Výsledky 1 až 25 z 180

Téma: 03/06 Klávesnice s nízkým zdvihem

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1
    Senior Member Avatar uživatele MISKOBOSS
    Založen
    11.03.2003
    Bydliště
    Brno-Kr. Pole
    Věk
    42
    Příspěvky
    2 079
    Vliv
    310

    Standardní Re: 03/06 Klávesnice s nízkým zdvihem

    tak mam tu ultraX a je to brutalne dobra klavesnice
    jsem naprosto spokojenej
    skoda jenom ceskych popisek, ale to se da vyresit nalepkama
    Apple MacbookPro 13,3 (late 2011) - je perfektni :D

  2. #2
    Senior Member mince Avatar uživatele kecinzer
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Děčín - perla severu
    Věk
    42
    Příspěvky
    3 184
    Vliv
    330

    Standardní Re: 03/06 Klávesnice s nízkým zdvihem

    Citace Původně odeslal MISKOBOSS
    tak mam tu ultraX a je to brutalne dobra klavesnice
    jsem naprosto spokojenej
    skoda jenom ceskych popisek, ale to se da vyresit nalepkama
    Ty máš verzi s bez českých popisků? Vždyť se prodává normálně CZ.
    MacBookPro 13 (mid 2014): Intel Core i5-4278U 2,6GHz | Intel Iris 5100 | 8GB RAM | 128GB SSD | 2560x1600 @ best for retina || HP LP2475w @ DP 1920x1200 || OSX 10.11.2
    ProBook: HP ProBook 650 G1 @ Core i5 4200M 2,5GHz | Intel HD4600 | 12GB RAM | 500 GB Seagate HDD 7200 || 1920x1080 || HP LP2475w @ DP 1920x1200 || Win10 Ent 64bit
    iPhone 6 Plus 16GB Space Gray | iOS 9.2

  3. #3
    Senior Member Avatar uživatele MISKOBOSS
    Založen
    11.03.2003
    Bydliště
    Brno-Kr. Pole
    Věk
    42
    Příspěvky
    2 079
    Vliv
    310

    Standardní Re: 03/06 Klávesnice s nízkým zdvihem

    Citace Původně odeslal kecinzer
    Ty máš verzi s bez českých popisků? Vždyť se prodává normálně CZ.
    ja vim, ale vzal jsem tu od Machera
    az se me zacne plect cestina a US, koupim popisky
    Apple MacbookPro 13,3 (late 2011) - je perfektni :D

  4. #4

    Standardní Re: 03/06 Klávesnice s nízkým zdvihem

    Jedu leta na US english klavesnici, po mesici uz Ti to neprijde.
    Citace Původně odeslal MISKOBOSS
    ja vim, ale vzal jsem tu od Machera
    az se me zacne plect cestina a US, koupim popisky
    BBR rulez

  5. #5
    Senior Member mince Avatar uživatele kecinzer
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Děčín - perla severu
    Věk
    42
    Příspěvky
    3 184
    Vliv
    330

    Standardní Re: 03/06 Klávesnice s nízkým zdvihem

    Citace Původně odeslal MISKOBOSS
    ja vim, ale vzal jsem tu od Machera
    az se me zacne plect cestina a US, koupim popisky
    U jakého Machera a za kolik?
    MacBookPro 13 (mid 2014): Intel Core i5-4278U 2,6GHz | Intel Iris 5100 | 8GB RAM | 128GB SSD | 2560x1600 @ best for retina || HP LP2475w @ DP 1920x1200 || OSX 10.11.2
    ProBook: HP ProBook 650 G1 @ Core i5 4200M 2,5GHz | Intel HD4600 | 12GB RAM | 500 GB Seagate HDD 7200 || 1920x1080 || HP LP2475w @ DP 1920x1200 || Win10 Ent 64bit
    iPhone 6 Plus 16GB Space Gray | iOS 9.2

  6. #6

    Standardní Re: 03/06 Klávesnice s nízkým zdvihem

    4 prispevek od spoda na predchozi strane. sorry za OT
    Citace Původně odeslal kecinzer
    U jakého Machera a za kolik?
    BBR rulez

  7. #7
    Senior Member Avatar uživatele MISKOBOSS
    Založen
    11.03.2003
    Bydliště
    Brno-Kr. Pole
    Věk
    42
    Příspěvky
    2 079
    Vliv
    310

    Standardní Re: 03/06 Klávesnice s nízkým zdvihem

    Citace Původně odeslal BlackMC
    4 prispevek od spoda na predchozi strane. sorry za OT
    kazdej to ma nastaveny jinak
    ja to mam treba na teto strance

    je to uzivatel macher a ma jich 20
    super klavesnice za super cenu(450,-)
    bracha jak ju videl, hned ju chtel taky

    ja si taky myslim, ze za chvili me to uz ani nepride

    jedina skoda, ze je dratova
    ta bezdrat verze se u nas neda sehnat
    Apple MacbookPro 13,3 (late 2011) - je perfektni :D

  8. #8
    Senior Member mince Avatar uživatele kecinzer
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Děčín - perla severu
    Věk
    42
    Příspěvky
    3 184
    Vliv
    330

    Standardní Re: 03/06 Klávesnice s nízkým zdvihem

    Už jsem to našel, děkuji vám.
    Má stejné rozložení jako ta CZ, jen chybí ty znaky?
    MacBookPro 13 (mid 2014): Intel Core i5-4278U 2,6GHz | Intel Iris 5100 | 8GB RAM | 128GB SSD | 2560x1600 @ best for retina || HP LP2475w @ DP 1920x1200 || OSX 10.11.2
    ProBook: HP ProBook 650 G1 @ Core i5 4200M 2,5GHz | Intel HD4600 | 12GB RAM | 500 GB Seagate HDD 7200 || 1920x1080 || HP LP2475w @ DP 1920x1200 || Win10 Ent 64bit
    iPhone 6 Plus 16GB Space Gray | iOS 9.2

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Driver od klavesnice notebooku brzdi sleep rezim
    Založil tiktak v sekci fóra Ostatní hardware
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 30.10.2005, 19:04
  2. Zahada - od vypinani PS/2 po modding klavesnice...
    Založil RayeR v sekci fóra Elektronika a bastlení
    Odpovědí: 8
    Poslední příspěvek: 10.02.2005, 21:56
  3. Rozdvojka na klávesnice
    Založil Bill4 v sekci fóra Ostatní hardware
    Odpovědí: 21
    Poslední příspěvek: 20.01.2005, 21:17

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •