Nemate niekto nejake pdf k nejakej dobrej knizke C#, skor nieco ako zacat v C# nez nieco huste, co budem mat problemy chapatAk nieco mate tak plz poslite na mail marek_hvizdos@yahoo.com thx
![]()
Nemate niekto nejake pdf k nejakej dobrej knizke C#, skor nieco ako zacat v C# nez nieco huste, co budem mat problemy chapatAk nieco mate tak plz poslite na mail marek_hvizdos@yahoo.com thx
![]()
CPU:C2D E7200 2.53@4Ghz Cooler: CoolerMaster Gemin II MB: Asus P5Q PRO VGA: Gainward HD4850 GS RAM: Patriot 2x2GB DDR2 800@1010Mhz 5-5-5-15 HDD: Samsung SpinPoint F1 320GB SATA, Hitachi 160GB PATA PSU: 480W Tagan Easycon LCD: 19" Hyundai L90D+ DVD-RW:LG GH22LS50 Mouse: Logitech MX300 Case: Sunbeamtech Samurai Black Repro:Genius HT 5.1 Printer:Canon PIXMA MP-610
Chtěl bych doporučit 2 knížky k CSS - Eric Meyer o CSS. Jde o vypracování asi 13 projektů v každé knize, takže postupy můžete zrovna použít. Moc dobře se čte a dává dobré návyky.
tady jsou nějaké recenze - všude se dozvíte jediné -> jsou skvělé, úžasné, bezvadně napsané, ne pro úplné začátečníky
http://www.vitdlouhy.cz/weblog/2004/...eyer-o-css.php
http://www.orisek.net/clanky/kniha-eric-meyer-css
http://petr.vaclavek.com/article/239...-profesionalne
http://www.jakpsatweb.cz/clanky/eric-meyer-o-css.html
zdrojové kódy k příkladům - http://www.ericmeyeroncss.com/
Intel Core 2 Duo E4400(AC Freezer 7 Pro), Gigabyte GA-965G-DS3 (rev. 3.3), Apacer 2x1GB DDRII 800MHz, Enermax Liberty 400W, Nexus 12cm input, AC 8PWM output
bez zbytecnych komentaru prosim
solidni literaturu pro Visual Basic 6.0 ? hodilo by se neco "jak se rychle dostat do obrazu" spise nez kniha typu Mistrovstvi v....
predem diky...
Naposledy upravil xvojta; 22.01.2007 v 10:10.
Surface 3 Pro + Nokia Lumia 930 + Volvo V60 D5 + Ford Capri '79 2.3V6 project = mobilní
...omnia mea meacum porto...
WS: ...i5@3,3GHz...16GBram...4TBwd... ATI Rad HD 6870 1GB
ja bych prihodil openGL red book - cesky a v nove verzi, starsi EN verze zde
//edit : mam nejake pdf k ruznym vecem ale jejich sireni by asi bylo proti pravidlum...no kdyby nekdo neco chtel tak sz
//edit 2 : jo a jeste k c++ : rozumime c++ - mam ji a myslim ze je dost dobra
Naposledy upravil Ssnake; 23.01.2007 v 09:48.
aurora + 500W, maximus formula, 4*2GB, C2Q 9400, cnps10x ex., 560Ti HAWK, vertex 60GB, 2*3TB WD, Lenovo L220x, lycosa + diamondback
Acer 1810T
www.highdef.cz
nema nekdo v pdf Učebnice jazyka C (Pavel Herout, KOPP) a Učebnice jazyka C - 2. díl (Pavel Herout, KOPP) ? Pokud jo, tak aranwe@seznam.cz strasne diky >:}
Pokud vím, tak tato učebnice není freeA v ČR není takový problém si jí koupit.
Přirozená inteligence bude zřejmě brzy překonána inteligencí umělou, avšak přirozenou blbost umělá nikdy překonat nedokáže.
nejaky link na dobrou učebnici skriptovacích jazyků? Python, Perl, Ruby (=za tohle bych byl fakat moc vděčen) ...
Escape Is Just The Beginning
Toto téma si právě prohlíží 3 uživatelů. (0 registrovaných a 3 anonymních)