Citace Původně odeslal tiktak
Citace Původně odeslal Westler
Hmm, asi mas teda pravdu... Ale stejne ho prodam, ma blbou kvalitu obrazu (mam celkem spatnou antenu). Jinak sitovku mam integrovanou INTEL a jede vyborne. Skoda ze moc nepoznam rozdil s/bez ni --- sit totiz potrebuju :P
S kvalitou obrazu a citlivosti pujdes vys tak maximalne s Averem nebo Pinaclem, ( a to si musis priplatit), rovnez maj bejt slusny novy karty s chipy SAA7130 nebo Conexant CX23881, ale pak by ses mozna divil, kde ti mizi 50% vykonu PC (ty ovladace pro ne jeste moc vychytany nejsou...)
No sak prave. Tys to asi moc nepochopil. Ma tak spatnou kvalitu (asi malo citlivy na slaby signal) ze se na nej stejne moc nedivam. Tak dnes jsem ho vyndal z pc a prodam ho. Koupim si radsi TV

Oki ?