Citace Původně odeslal mrba
2Semik:

1. 10000,- nie je pár korún (dobrá doska + dostatok dobrej pamäte)

2 Ako sa ničí procík pri nižšej FSB ?

3. Aký máš počet bodov z CPUMark99 na svojej zostave?
1. Ked predas dosku aj s Ram.....tak neni problem kupt dosku aj za 3000sk + 256 333mhz ram za 1600s DPH .....a 4600 sk nieje tak moc.

2. Tym som myslel ze ho je skoda (chudak nemoze ist ani na naminal 133fsb a to skorej sce 166fsb )

3. Pocet bodov .... 176b. Ale preco sces vedet aky mam pocet bodov ked vykon celeho PC je ovplivneny pametovym subsistemom+FSB.
Mam priepustnost 2600\2500 co je myslim dostacujuce. A trufam si tvrdit ze celkovy vykon by bol v reale u man vyssi prave vdaka FSB 166 Vs tvojich 125, aj ked mas vysie MHZ.

Ale o to tu nejde

Kazdy ma svoje chyby a malo penazi. Ako uz spravne ten chlapik poznamenal....moja je v HDD
Na co momentalne setrim