1. Ked predas dosku aj s Ram.....tak neni problem kupt dosku aj za 3000sk + 256 333mhz ram za 1600s DPH .....a 4600 sk nieje tak moc.Původně odeslal mrba
2. Tym som myslel ze ho je skoda(chudak nemoze ist ani na naminal 133fsb a to skorej sce 166fsb
)
3. Pocet bodov .... 176b. Ale preco sces vedet aky mam pocet bodov ked vykon celeho PC je ovplivneny pametovym subsistemom+FSB.
Mam priepustnost 2600\2500 co je myslim dostacujuce. A trufam si tvrdit ze celkovy vykon by bol v reale u man vyssi prave vdaka FSB 166 Vs tvojich 125, aj ked mas vysie MHZ.
Ale o to tu nejde![]()
Kazdy ma svoje chyby a malo penazi. Ako uz spravne ten chlapik poznamenal....moja je v HDD![]()
Na co momentalne setrim![]()






Odpověď s citací