Citace Původně odeslal Skodik
Theedge: woe! Heh, no dobry no Tak jo diky, moc snad nebude vadit, kdyz tyto tve variace zaradim k sobe do galerky. Jako fakt se docela stydim, takhle progresne jsem hold nepremyslel Ale fakt pekny!
Dej si to kam chceš když to nebudeš prodávat jako svoje dílo a hlavně se nauč při focení přemýlet jinak než turista.