ja s tim take nemam zadny problem, proad je to preci jen fotografie a tak j itake i vnimame. Je to jen pripadna skoda pro autora, kdyz nemzue diky technice z fotky vytezit vice
ja s tim take nemam zadny problem, proad je to preci jen fotografie a tak j itake i vnimame. Je to jen pripadna skoda pro autora, kdyz nemzue diky technice z fotky vytezit vice
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)