diky vsem co zkouknuli vsechny me vycvaky a nejak se k nim vyjadrily. dnes pro vas mam jednu lahudku - alespon z meho pohledu. Je to vpodstate ma prvni fotka vubec. Nepatrne srovnane, rucne lehce odaberovane (ten Zoner me uz fakt toci) a nepatrne orizle. Abych z toho mista kde jsme fotil dostal do zaberu vse co jsem chtel tak Ixus lezel na silnici na malem stolnim stativku takze

23 - Vesnický koste



... vyjimecne je tam i plny nahled