nevim o co se tu pokousis, ze by vyvolat flame ATi vs. nVidiots?Původně odeslal Noxx
FDX8500LE nebyla uplne podarena karta, ale bylo to o kusu, nejaky byly fakt dobry a nejaky proste ne. ja sem s tou kartou nemusel resit zadny HW ano SW problem. ted mam 9500 a taky beha naprosto v pohode a rekni mi o nejaky nvidii, ktery sel pretaktovat cip o 130MHz![]()





Odpověď s citací