Citace Původně odeslal Noxx
Sleduju,že tady každý řeší nějaký softwarový nebo hardwarový problém.Kde je konec těm nepřemožitelným a nejspolehlivějším ATInám? Měl jsem R8500LE od Herc. a za moc nestál.
nevim o co se tu pokousis, ze by vyvolat flame ATi vs. nVidiots?
FDX8500LE nebyla uplne podarena karta, ale bylo to o kusu, nejaky byly fakt dobry a nejaky proste ne. ja sem s tou kartou nemusel resit zadny HW ano SW problem. ted mam 9500 a taky beha naprosto v pohode a rekni mi o nejaky nvidii, ktery sel pretaktovat cip o 130MHz