Ten pes je krásnej (jako zvíře), dá se fotit různě a využít kreativity, když ho máš libovolně po ruce

K těm fotkám - pozadí je prostě nepoužitelné, to se na mě nezlob. (můžeš ho nafotit jakkoliv, ale když bude takovýhle background, tak z toho nic nebude)