presne, tak tim apeluji i na ostatni, proste se neda dat fotka tak aby byla hezky videt primo na foru, proste nahled a klik. Ja mam nahledy sire 520px a zvetseniny 1280px (myslim do budoucna, nez ze by to bylo vylozene potreba). A pohoda.
presne, tak tim apeluji i na ostatni, proste se neda dat fotka tak aby byla hezky videt primo na foru, proste nahled a klik. Ja mam nahledy sire 520px a zvetseniny 1280px (myslim do budoucna, nez ze by to bylo vylozene potreba). A pohoda.
Můj projekt: Čerstvě pražená káva arabica www.gourmetkava.cz :-)
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)