Drive jsem pouzival Operu, ale posledni verze mi dost casto hodila chybu ze nemuze cist z pametoveho mista, tak jsem presel na FireFox a jsem velice spokojen.
Drive jsem pouzival Operu, ale posledni verze mi dost casto hodila chybu ze nemuze cist z pametoveho mista, tak jsem presel na FireFox a jsem velice spokojen.
IBM T20, PIII 700MHz, 256M, 12G
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)