Priznam se, ze nevim co to je HighKey a ze si ani s fotkama moc hrat neumimPůvodně odeslal Pocket
Jen jsem interpretoval sve dojmy, nekdy zamer nepochopim na prvni pohled, ale jak rikam ta fotka se mi od zakladu libi, jenom mi tam na muj vkus neco malilinko chybi
PS: Me nazory ber spis jako nazory laicke verejnosti, nikoliv zadneho gurmana nebo znalce![]()






Odpověď s citací