Když pominu téma který je u takovéto fotky často hodně subjektivní, tak je to na mě zbytečně hodně tvdy a tmavý. Chybí mi tam víc jemných šedých přechodových tónů.
Jinak ještě se vrátím k tomu tématu .. vzhledem k tomu že tu louku máš tak tmavou a nemáš tam ani nic v popředí tak to na mne působí ploše. A fotit to jen kvůli mrakům mne moc nebere.