Asi jo. Je to proste ego investice. Jak jsme se to ve skole ucili. Proste autor chce za kazdou cenu z toho neco dostat, a porad nic.
Asi jo. Je to proste ego investice. Jak jsme se to ve skole ucili. Proste autor chce za kazdou cenu z toho neco dostat, a porad nic.
Přirozená inteligence bude zřejmě brzy překonána inteligencí umělou, avšak přirozenou blbost umělá nikdy překonat nedokáže.
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)