Skype mi na notebooku s PII36 zere 60-70% vykonu CPU, takze neco mas spatnePůvodně odeslal J.Wade
Neprislo mi ze by to dnesni procesory nejak zatezovalo - jinak na me lince sezere Skype asi 3kB/s obouma smerama, takze bych se nebal ani toho, ze to bude vyrazne zpomalovat net.Původně odeslal Buddha




Odpověď s citací