Výsledky 1 až 19 z 19

Téma: spatny zvuk pres skype

Threaded View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #13

    Standardní Re: spatny zvuk pres skype

    Citace Původně odeslal J.Wade
    presne tak jinak me zase docela mrzi zemi skype bere prez 60% z vytizeni CPU a nemuzu tak s tim hrat on line protoze vykon mi pada na polovinu... s timhle radu nekdo nejakou nema ?
    Skype mi na notebooku s PII36 zere 60-70% vykonu CPU, takze neco mas spatne
    Citace Původně odeslal Buddha
    skype neni zrovna moc lan-gamer friendly
    Neprislo mi ze by to dnesni procesory nejak zatezovalo - jinak na me lince sezere Skype asi 3kB/s obouma smerama, takze bych se nebal ani toho, ze to bude vyrazne zpomalovat net.
    Naposledy upravil Caleb; 31.03.2006 v 12:41.
    Audiotrak Prodigy HD2 (2xOPA2134PA + LT1364) => Little Dot I+ (WE408A + AD8022) => Sennheiser HD555@595
    Asus Xonar D1 => Technics SU-A800 => Tesla 2xARN6608 + ARV-104

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •