Citace Původně odeslal Toxic
Neviem vsak ako ho tam pripevnit. Ma taku blbu sponu (do Z) a lepit sa mi to tam nechce, koli zaruke. Neviete, kde sa da zohnat pasiv s takou sponou (ale nech bude taky, na ktory sa da prisrubovat vetrak)??
chladice se sponou do Z se pouzivaly za dob pentii/486 takze se zkus proste podivat do nejakeho kramku (nebo tady http://www.tntrade.cz/shop/index.php3).
Proc proste ten pasiv neprilepis silikonovou pastou co se pouziva na lepeni chladicu ?