chladice se sponou do Z se pouzivaly za dob pentii/486 takze se zkus proste podivat do nejakeho kramku (nebo tady http://www.tntrade.cz/shop/index.php3).Původně odeslal Toxic
Proc proste ten pasiv neprilepis silikonovou pastou co se pouziva na lepeni chladicu ?




Odpověď s citací