Výsledky 1 až 25 z 180

Téma: 03/06 Klávesnice s nízkým zdvihem

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1
    Terorista karabínový mince Avatar uživatele PiT
    Založen
    13.09.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Příspěvky
    4 550
    Vliv
    300

    Standardní Re: 03/05 Klávesnice s nízkým zdvihem

    Tiez som mal dilemu s vyberom klavesnice pre priatelku.

    Nakoniec dostala tuto http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=28577

    A az na chybu na jednej popiske a nestandardne zoskupenie F klaves je imho na pisanie vyborna.
    And down we go again, under the relentless wawes, into the arms of calm breakers, into bayou of forgotten dreams
    Like sand slipping through my fingers, nothing ever lasts, ever will

  2. #2
    Senior Member mince Avatar uživatele kecinzer
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Děčín - perla severu
    Věk
    42
    Příspěvky
    3 184
    Vliv
    330

    Standardní Re: 03/05 Klávesnice s nízkým zdvihem

    První zkušenosti se SlimStar 100 jsou spíše záporné.
    Nevím, jestli se to dá takhle rychle hodnotit, ale ty klávesy nejsou úplně stejné jako notebooku. Je to holt trochu něco jiného než jsem čekal.
    Možná by bylo asi lepší zvolit toho Logitecha, ještě uvidím časem.
    MacBookPro 13 (mid 2014): Intel Core i5-4278U 2,6GHz | Intel Iris 5100 | 8GB RAM | 128GB SSD | 2560x1600 @ best for retina || HP LP2475w @ DP 1920x1200 || OSX 10.11.2
    ProBook: HP ProBook 650 G1 @ Core i5 4200M 2,5GHz | Intel HD4600 | 12GB RAM | 500 GB Seagate HDD 7200 || 1920x1080 || HP LP2475w @ DP 1920x1200 || Win10 Ent 64bit
    iPhone 6 Plus 16GB Space Gray | iOS 9.2

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Driver od klavesnice notebooku brzdi sleep rezim
    Založil tiktak v sekci fóra Ostatní hardware
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 30.10.2005, 19:04
  2. Zahada - od vypinani PS/2 po modding klavesnice...
    Založil RayeR v sekci fóra Elektronika a bastlení
    Odpovědí: 8
    Poslední příspěvek: 10.02.2005, 21:56
  3. Rozdvojka na klávesnice
    Založil Bill4 v sekci fóra Ostatní hardware
    Odpovědí: 21
    Poslední příspěvek: 20.01.2005, 21:17

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •