Tiez som mal dilemu s vyberom klavesnice pre priatelku.
Nakoniec dostala tuto http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=28577
A az na chybu na jednej popiske a nestandardne zoskupenie F klaves je imho na pisanie vyborna.
Tiez som mal dilemu s vyberom klavesnice pre priatelku.
Nakoniec dostala tuto http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=28577
A az na chybu na jednej popiske a nestandardne zoskupenie F klaves je imho na pisanie vyborna.
And down we go again, under the relentless wawes, into the arms of calm breakers, into bayou of forgotten dreams
Like sand slipping through my fingers, nothing ever lasts, ever will
První zkušenosti se SlimStar 100 jsou spíše záporné.
Nevím, jestli se to dá takhle rychle hodnotit, ale ty klávesy nejsou úplně stejné jako notebooku. Je to holt trochu něco jiného než jsem čekal.
Možná by bylo asi lepší zvolit toho Logitecha, ještě uvidím časem.
MacBookPro 13 (mid 2014): Intel Core i5-4278U 2,6GHz | Intel Iris 5100 | 8GB RAM | 128GB SSD | 2560x1600 @ best for retina || HP LP2475w @ DP 1920x1200 || OSX 10.11.2
ProBook: HP ProBook 650 G1 @ Core i5 4200M 2,5GHz | Intel HD4600 | 12GB RAM | 500 GB Seagate HDD 7200 || 1920x1080 || HP LP2475w @ DP 1920x1200 || Win10 Ent 64bit
iPhone 6 Plus 16GB Space Gray | iOS 9.2
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)