Výsledky 1 až 25 z 74

Téma: AC Freezer 64 Pro

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1

    Standardní Re: AC Freezer 64 Pro

    Citace Původně odeslal CODY_2
    recenze je dobra. takze by si mi doporucil to otocit ? mam to v pozici ze mi to fouka teply vzduch na grafiku a NB, takze vetrak je nahore u PSU(takhle mi to nastavili pri sestavovani, proc to nechapu ?. myslis ze mi teploty taky pujdou dolu o 5 C kdyz to otocim aby foukal smerem dozadu na case ?

    a jeste cim se da nastavit napevno otacky na NB na 3500 jako v te recenzi ? help.
    Ak ho otočíš smerom dozadu teplota CPU sa až o toľko nezníži, ale je to podľa mňa najlepšia pozícia a aj teploty sú najnižšie. Len ti nemôže kolidovať s RAMkami. Dá sa tam síce nasadiť, ale prvý modul trochu odtláča a tým prehýba. Ale ako som už písal, netestoval som to s modulom bez heatspreadera, ten tam možno vojde bez problémov.
    Najhoršie namerané teploty som mal, ak fúkal smeron od VGA k PSU, to bolo tých +5°C.
    Tak ako to máš ty nasadené to nemusí byť až tak zlé, len ja osobne mám odpor k fúkaniu teplého vzduchu smerom do case. Niektorým skrinkám to ale vyhovuje, takže natočenie freezera je závislé aj na tom.

    K tým otáčkam NB: Smart Guardian - CHIPSET Fan : Software mode, tam si nastavíš pevné otáčky podľa potreby.

  2. #2

    Standardní Re: AC Freezer 64 Pro

    Citace Původně odeslal Bikermotyl
    Ak ho otočíš smerom dozadu teplota CPU sa až o toľko nezníži, ale je to podľa mňa najlepšia pozícia a aj teploty sú najnižšie. Len ti nemôže kolidovať s RAMkami. Dá sa tam síce nasadiť, ale prvý modul trochu odtláča a tým prehýba. Ale ako som už písal, netestoval som to s modulom bez heatspreadera, ten tam možno vojde bez problémov.
    Najhoršie namerané teploty som mal, ak fúkal smeron od VGA k PSU, to bolo tých +5°C.
    Tak ako to máš ty nasadené to nemusí byť až tak zlé, len ja osobne mám odpor k fúkaniu teplého vzduchu smerom do case. Niektorým skrinkám to ale vyhovuje, takže natočenie freezera je závislé aj na tom.

    K tým otáčkam NB: Smart Guardian - CHIPSET Fan : Software mode, tam si nastavíš pevné otáčky podľa potreby.
    ok tak toto me definitivne rozhodlo o tom ze to necham tak jak to je.
    , please kde se da stahnout ten SMART GUARDIAN, das mi link, prosim ?
    Naposledy upravil GreenOrchid; 23.03.2006 v 16:21.

    Laser G9 + Logitech G930


  3. #3

    Standardní Re: AC Freezer 64 Pro

    SmartGuardian máš na CD k doske.

  4. #4

    Standardní Re: AC Freezer 64 Pro

    Citace Původně odeslal Bikermotyl
    SmartGuardian máš na CD k doske.
    perfect. diky za pomoc.

    Laser G9 + Logitech G930


  5. #5

    Standardní Re: AC Freezer 64 Pro

    Citace Původně odeslal Bikermotyl
    SmartGuardian máš na CD k doske.
    takze pres smartguardian CPU fan = 1600 otacek, NB na pevno = 3000 otacek. IDLE = 40C, FULL LOAD = 49-50C. takze jsem spokojenej. nejvetsi hluk mi ted v bedne dela grafika. )

    Laser G9 + Logitech G930


  6. #6

    Standardní Re: AC Freezer 64 Pro

    Mam na DFI 4U LP natoceno smerem na zadni vetrak, pac z grafiky stoupa teplo a chladic by byl asi jen 1-2 cm od grafiky, tzn by tahal teply vzduch, urcite teplejsi nez jaky vyprodukuje jeden pevny disk s mechanikou v middle casu.
    Kolize s ramkama v oranzovejch slotech je, ale jen mirna, ramka se o nej pevne opira, ale pruhyb je neznatelny, a komp mi bezi uz nekolik mesicu v pohode, i kdyz asi bude problem s pametma, co maj na sobe ten plechovej radoby chladic, jak ukazuje Bikermotyl vyse. Jinak hynix legend (D43) a kingmaxi ddr433 cl 2,5 se tam vejdou a opiraji se o plastovy ramecek vetraku.
    Teploty moc nesleduju ale asi tak : opt 144@FX55 1,55V pri zatezi roztoci z 5V na 12V a teplota je kolem 44 stupnu jestli se nepletu. Pastu sem daval AS5.

  7. #7
    Senior Member Avatar uživatele Holda
    Založen
    22.10.2004
    Bydliště
    Kladno
    Věk
    41
    Příspěvky
    614
    Vliv
    273

    Standardní Re: AC Freezer 64 Pro

    mozna to tu nekde bude, ale nenasel jsem
    bylo by nejak mozne z Freezera sundat tu zakladnu? chtel bych z nej jen ty samotne HP....
    Je to tam asi poctive napajene, napadlo me to vzit treba autogenem a rozpustitto, jenze to se bojim uz o ty HP....
    nemate nejaky trochu mene brutalni postup? Diky

  8. #8
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele GABO
    Založen
    06.10.2002
    Bydliště
    Košice / Slovensko
    Věk
    47
    Příspěvky
    5 188
    Vliv
    345

    Standardní Re: AC Freezer 64 Pro

    Odporúčam sa pozrieť tu http://4um.ocguru.cz/showthread.php?t=44274&page=3 ohľadom toho odstranenia rebier. Staci na to nozik ... tie rebra nie su k HP letovane...
    Blue Alien II. Intel E5200 . NOCTUA NH-U12 . GAP35-DS3 . 2x2GB Mushkin 1066 . Galaxy 6800GT/256 . Seagate ES2 250GB x 2 . Seasonic S12-380 . Chieftec Dragon modrý . HP LP2475W
    Domáce na vode Intel E8400 @ 4.65 GHz . D-tek V2 . GAX38-DS4 . EK EK-NB/SB5 + Mosfet GA X38 . 2x2GB Mushkin 1066 . Gigabyte 8800GTS/512 . EK 8800GTS . 500GB . Seasonic S12-500W . Lian Li PC-V1010A - Silver . SONY SDM-HS75P . Black Ice GT 360 + Laing Ultra + Swiftech Mcres
    HTPC Xtreamer s chladením od Michala

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •