Výsledky 1 až 25 z 74

Téma: AC Freezer 64 Pro

Threaded View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #29

    Standardní Re: AC Freezer 64 Pro

    Citace Původně odeslal rombo
    urcite to zkus otocit, myslim zhe to pomuze (me teda jo). Samozrejme ta teplota bude zalezet na grafice o kolik to pude dolu. Ta spona jde otocit v poho, akorat odsroubujes jeden sroubek, oddelas jeden plech na spone a otocis a das zpatky a zasroubujes. Bacha akorat na ty 2 cerny cudliky aby ses trefil primo do spony jak to budes pritlacovat na procak, aby se dostaly do tech der na spone.. Myslim zhe nebude treba davat novou pastu, staci kdyz sesbiras ty zbytky co se vytlacily nasazenim chladice a das je na procak.. Ja sem to radsi udelal nanovo pac pasty mam more .. Pak napis jestli se kona nejaka zmena.. Good Luck
    jj dam pozor.

    ja prave to mam tak ze to vzduch bere ze zdroje a fouka na grafiku a NB teplej , coz nedela dobre. v biosu 50 stupnu.
    akorat nerozumim tomudle "staci kdyz sesbiras ty zbytky co se vytlacily nasazenim chladice a das je na procak.. "



    EDIT4: aha takze dam primo na CPU a cim ? a to se ma pak nejak rozetrit po cely plose ? jak ? cim ? nevim. a jak silna vrstva...... nic nevim, lama , blbej jak tago )
    Naposledy upravil GreenOrchid; 22.03.2006 v 16:02.

    Laser G9 + Logitech G930


Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •