urcite to zkus otocit, myslim zhe to pomuze (me teda jo). Samozrejme ta teplota bude zalezet na grafice o kolik to pude dolu. Ta spona jde otocit v poho, akorat odsroubujes jeden sroubek, oddelas jeden plech na spone a otocis a das zpatky a zasroubujes. Bacha akorat na ty 2 cerny cudliky aby ses trefil primo do spony jak to budes pritlacovat na procak, aby se dostaly do tech der na spone.. Myslim zhe nebude treba davat novou pastu, staci kdyz sesbiras ty zbytky co se vytlacily nasazenim chladice a das je na procak.. Ja sem to radsi udelal nanovo pac pasty mam more

.. Pak napis jestli se kona nejaka zmena.. Good Luck