Výsledky 1 až 19 z 19

Téma: HDD v externím boxu se "nepřihlásí"

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1
    Junior Member
    Založen
    28.05.2005
    Bydliště
    Mladá Boleslav
    Věk
    40
    Příspěvky
    59
    Vliv
    0

    Standardní Re: HDD v externím boxu se "nepřihlásí"

    no na kabel bych to netipoval,ale za zkousku nic nedas
    jinak ja jsem mel tenhle
    http://www.alzasoft.cz/d47340/188430...v-stojanek.htm
    tak mi to zezacatku taky delalo,ale pak to z niceho nic prestalo a nabehl pokazde
    Turion X2, 1gb, go 7600

  2. #2

    Standardní Re: HDD v externím boxu se "nepřihlásí"

    Citace Původně odeslal harleymaster
    no na kabel bych to netipoval,ale za zkousku nic nedas
    jinak ja jsem mel tenhle
    http://www.alzasoft.cz/d47340/188430...v-stojanek.htm
    tak mi to zezacatku taky delalo,ale pak to z niceho nic prestalo a nabehl pokazde
    Jo, mám ten stejný. Teď mi právě naběhl už poněkolikáté napoprvé, tak budu ještě nějakou dobu testovat....
    Prozatím díky všem
    Intel Core 2 Duo E4400(AC Freezer 7 Pro), Gigabyte GA-965G-DS3 (rev. 3.3), Apacer 2x1GB DDRII 800MHz, Enermax Liberty 400W, Nexus 12cm input, AC 8PWM output

  3. #3

    Thumbs up Re: HDD v externím boxu se "nepřihlásí"

    Externí box mi dělal problémy i nadále. Dokonce takové, že jednoho dne už se mi ho, ani po 10 minutách pokusů, připojit nepodařilo. Zkusil jsem box rozdělat, že se mrknu jestli není onen káblík zlomený nebo podobně. Po rozdělání jsem zjistil jenom, že IDE kabel byl značně překroucený (některé drátky byly oddělené a zamotané do sebe; ale ne zlomené!) - asi když se tam ten HDD snažil někdo (že by já?) nastrkat, tak nehleděl na "úpravu".
    Drátky jsem porovnal, box opatrně smontoval a od té chvíle startuje napoprvé! Díky za příspěvky
    Intel Core 2 Duo E4400(AC Freezer 7 Pro), Gigabyte GA-965G-DS3 (rev. 3.3), Apacer 2x1GB DDRII 800MHz, Enermax Liberty 400W, Nexus 12cm input, AC 8PWM output

  4. #4

    Standardní Re: HDD v externím boxu se "nepřihlásí"

    Hmm sorry ze to otvaram ale trocha to suvisi s podobnym problemom. Ja som mla dnes v praci taky isty problem. Akurat ze mi to nerobilo na disku v sufliku ale na USB flash diskoch Vie niekto povedat preco? V USB kluci ziadny kablik ktorym by som mohol hybat nemam btw na druhom stroji u kolegu mi to slapalo v pohode.

  5. #5

    Standardní Re: HDD v externím boxu se "nepřihlásí"

    A běžel ten flashdisk už na tom PC, na kterém teď nejede?
    Intel Core 2 Duo E4400(AC Freezer 7 Pro), Gigabyte GA-965G-DS3 (rev. 3.3), Apacer 2x1GB DDRII 800MHz, Enermax Liberty 400W, Nexus 12cm input, AC 8PWM output

  6. #6

    Standardní Re: HDD v externím boxu se "nepřihlásí"

    Citace Původně odeslal jumbo
    A běžel ten flashdisk už na tom PC, na kterém teď nejede?
    Samozrejme tyzden predtym som si nieco bral z roboty ...

  7. #7

    Standardní Re: HDD v externím boxu se "nepřihlásí"

    Mam doma hdd box od ViPower a nikdy som ziaden problem nemal
    http://www.vipower.com.tw/P_SmartFam...el_no=VP-9258V
    Jedine raz ked mi ten uzb box spadol z postele so zapnutym hdd ten hdd bol do troch dni mrtvola Davajte si na to pozor...
    PC:1 *C2D E6600~3600~1.4v * D-Tek FuZion & Eheim1048 & 2x Swiftech MCR320-QP * Asus P5K Deluxe * CORSAIR DOMINATOR CM2X2048-8500C5D * Samsung F3 1TB * HIS X1900XTX IceQ3 Turbo ~ WaterCooled *Asus 2014-L1T * Logitech Z-5500 Digital & X-Fi XtremeMusic * HP LP2475w * ASUS TVFM-7135 * Thermaltake Armor & Corsair HX520W *
    PC:2 Opty144 ~2800~ WaterCooled * Viscool V3 WB & Eheim1048 & "Monster" radiatorVITESTA EE 600+ 2x512MB DFI LP nF3 Ultra-D * Sapphire Radeon 9600 Pro * 80GB Hitachi * DVD-RW LG-4163 *DVD Pioneer500M * Genius SW 5.1 Home Theatre * CaseTek C1018 *PHILIPS 201B40
    WS1: iMac 7.1 A1224 * Intel C2D T7300 * 3GB DDR2 1066 * 22" iMAC 1680 x 1050 * ATI Radeon HD2600 256 * WD 3200 AAJS * OPTIARC AD-5630A *
    WS2: * C2D E8400 * Asus P5E3-WS-Pro * 4x1GB DDR2 1066 * nV Quadro FX 570 * WDC WD2500AAJS * HL-DT-ST GSA-H58N * Fortron FSP 400-60HLN *

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Po vložení šuplíku chce PC bootovat z něj, mění prioritu HDD
    Založil wincent v sekci fóra Pevné disky a řadiče
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 08.07.2005, 13:30
  2. problem s externim HDD boxem
    Založil qwert01 v sekci fóra Pevné disky a řadiče
    Odpovědí: 7
    Poslední příspěvek: 07.02.2005, 21:21

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •