Já bych v tom nevýhodu neviděl - klasické (nonEF-S) objektivy na APS-C čipu poskytují mnohem lepší výsledky, protože se využívá především střed čoček a tudíž nejlepší část skla... EF-S obecně není dobrá cesta, ať už vzhledem k potenciálnímu FF, tak i vzhledem k výše uvedenému výřezu u klasických skel. EF-S je na APS-C normálním FF...Původně odeslal tominek
![]()




VIP

Odpověď s citací