Citace Původně odeslal tominek
jeste jednou bych to tu zneuzil a poprosil vas o nazor semhle http://4um.ocguru.cz/showthread.php?p=578415#post578415.
prosim o trpelivost vim ze vybrat si musim ja. chci jen znat vase nazory. (zacinam videt hlavni nevyhodu ne-fullframeu v mnohem obtiznejsim vyberu objektivu)
Já bych v tom nevýhodu neviděl - klasické (nonEF-S) objektivy na APS-C čipu poskytují mnohem lepší výsledky, protože se využívá především střed čoček a tudíž nejlepší část skla... EF-S obecně není dobrá cesta, ať už vzhledem k potenciálnímu FF, tak i vzhledem k výše uvedenému výřezu u klasických skel. EF-S je na APS-C normálním FF...