Výsledky 1 až 25 z 72

Téma: Russianblue

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1

    Standardní Re: Russianblue

    Citace Původně odeslal Darth Maul
    Tak to jo - nejhorší je, když někdo vidí "dělo" ve Tvých rukách a pak očekává nějaké profi výsledky...
    to jo... a v relaxačním duchu přikládám fotku z dnešního odpoledne. Vyfoceno při zkoušení nového bubačko-kostýmku Více méně spontální, bez uprav...
    Přiložené obrázky Přiložené obrázky

  2. #2

    Standardní Re: Russianblue

    Moc se omlouvam, ale me se Tve prvni fotky moc nelibi....
    Jedina fotka co se mi ooopravdu dost libi je to posledni kote....
    Skrin-Sunbeam Acrylic AC-HUVB - Middletower; DFI Lanparty UT nF4 Ultra SLI-DR; CPU AMD Athlon A64 4000+ 64-bit HT SanDiego socket 939 - Zalman; 2 x 1024MB G.Skill Extreme Series F1-4000USU2-2GBHZ ; Sapphire Atlantis ATI Radeon X850XT 256 MB VIVO, PCI-E (540@1180) ; HDD 30GB, HDD Hitachi Deskstar 250GB SATA II, HDD Maxtor 300GB 16MB SATA , Bezdrátový set Logitech MX 700, Genius SW-5.1 Home Theater , DVD±R BenQ DW 1640 Dual Layer , DVD±R LG GSA-4163B Dual Layer, Zdroj napájecí Blue Hiper Type R580W

  3. #3

    Smile

    jeden má rád holky, druhý zase vdolky, né? žádná trága

    tady dnešní cvaky co jsme dělali s kámikem s nickem "kiva". byl po ruce D2h víc blesků aj. první experimentálka a u té druhé šlo hlavně o to pozadí (foceno rybím okem). Fotky neřezány. Spíš sem koukal jak to všechno funguje, a na ty technický věci...
    Přiložené obrázky Přiložené obrázky
    Naposledy upravil Darth Maul; 06.10.2006 v 20:15.

  4. #4

    Standardní Re: Russianblue

    Noooo, fotky podľa mňa nič moc, ale vyskúšať D2h a naraz viac bleskov, to už je docela zaujímavé. Nechceš napísať nejaké skúsenosti do zvlášt témy? Myslím si že by tu bol záujem prečítať si nejaké skúsenosti od niekoho kto sa tým hral.
    Intel Core i7-6700K @4.4 GHz | Noctua NH-D14 | GA-Z170-HD3 | 4x 8GB 2400 MHz CL12 DDR4 RAM | Sapphire HD 7770 GHz Edition Vapor-X | Samsung 850 EVO 250 GB SSD | Adaptec 71685 | RAID 5: 4x Samsung F2 HD154UI (1500GB, 32MB cache, 5400rpm) | RAID5: 4x WD30EFRX (WD Red 3TB) | Asus DRW-2140L1T | Dell U2515H | Seasonic X-750 | Fractal Design Define R2 black | 3x Noctua NF-P14 FLX | Noctua NF-S12B FLX | APC Smart-UPS XL 750VA
    Intel Core 2 Quad Q9300 | 2x 2GB A-DATA Vutesra 800 MHz DDR2 RAM | Adaptec 5405 | RAID1: 2x WDC R3 WD57502ABYS (750GB, 32MB cache, 7200rpm) | Fractal Design Define R3 black | APC Smart-UPS XL 750VA + APC Smart-UPS XL 24V Battery Pack
    Nikon F100 | AF 35/2 D | SB-800 | Velbon Sherpa 450n | JOBY Gorillapod SLR-Zoom | Lowepro Mini Trekker | Lowepro Orion Trekker II | Crumpler Pretty Boy 2500 (M)
    Dell Latitude D830 | Intel Core 2 Duo T7300 @2GHz, 4MB L2 cache, 800MHz FSB | Intel 965 (Santa Rosa) | 2x 1GB DDR2 RAM, 667MHz | GMA X3100 | 15,4" WSXGA+ LCD | Hitachi 120GB HDD, 7200rpm 16MB cache | Wifi 802.11 b/g/n
    Lenovo Thinkpad X200s | Intel Core 2 Duo SL9400 @1,86 GHz, 6MB L2 cache | 2x 4GB DDR3 RAM | Intel HD 4500 | 12" LED WXGA+ LCD | Intel 320 80GB SSD

  5. #5

    Standardní Re: Russianblue

    d2h nie je studiovy fotak a viac zableskov/bleskov tiez nie je nic specialne inak mne sa tie fotky pacia
    Sound (Sennheiser HD 580 + Meier Corda Move) just great
    Workstation (Intel i5 4590 + Noctua DH14×Asus Z97-A×24GB DDR3×480GB Sanmsung 850 Pro + 1TB WD + 1TB WD + 1TB Samsung+×MSI N760 TF 2GD5/OC ×Enermax Pro82+ 425W×Antec Solo Modded×Dell UltraSharp U2713HM 27"×Logitech MX3200×Inspire T3030) not so silent anymore
    Photo (Sony A6000×32GB SD×stuff×Crumpler Long Schlong+Tenba D-15c×Velbon V2000×Lomo LC-A) creative
    Notebook (IBM ThinkPad T420s×nejaká i5×240GB Samsung 850Pro×8GB RAM×dve baterky×blabla) mobile
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem), už můžete i "anonymně".

  6. #6

    Standardní Re: Russianblue

    [OT]
    Citace Původně odeslal MadCap
    d2h nie je studiovy fotak a viac zableskov/bleskov tiez nie je nic specialne inak mne sa tie fotky pacia
    D2h naozaj nie je určená do štúdia, ale povedať že viac bleskov nie je nič špeciálne je torchu sila. Povedal by som to tak, že pre koho ako. Pre štúdiového fotografa možno maličkosť, ale pre amatéra ktorý nemá ani dosť skiel a niekedy ani jeden poriadny blesk je to asi dosť luxus.
    [/OT]
    Intel Core i7-6700K @4.4 GHz | Noctua NH-D14 | GA-Z170-HD3 | 4x 8GB 2400 MHz CL12 DDR4 RAM | Sapphire HD 7770 GHz Edition Vapor-X | Samsung 850 EVO 250 GB SSD | Adaptec 71685 | RAID 5: 4x Samsung F2 HD154UI (1500GB, 32MB cache, 5400rpm) | RAID5: 4x WD30EFRX (WD Red 3TB) | Asus DRW-2140L1T | Dell U2515H | Seasonic X-750 | Fractal Design Define R2 black | 3x Noctua NF-P14 FLX | Noctua NF-S12B FLX | APC Smart-UPS XL 750VA
    Intel Core 2 Quad Q9300 | 2x 2GB A-DATA Vutesra 800 MHz DDR2 RAM | Adaptec 5405 | RAID1: 2x WDC R3 WD57502ABYS (750GB, 32MB cache, 7200rpm) | Fractal Design Define R3 black | APC Smart-UPS XL 750VA + APC Smart-UPS XL 24V Battery Pack
    Nikon F100 | AF 35/2 D | SB-800 | Velbon Sherpa 450n | JOBY Gorillapod SLR-Zoom | Lowepro Mini Trekker | Lowepro Orion Trekker II | Crumpler Pretty Boy 2500 (M)
    Dell Latitude D830 | Intel Core 2 Duo T7300 @2GHz, 4MB L2 cache, 800MHz FSB | Intel 965 (Santa Rosa) | 2x 1GB DDR2 RAM, 667MHz | GMA X3100 | 15,4" WSXGA+ LCD | Hitachi 120GB HDD, 7200rpm 16MB cache | Wifi 802.11 b/g/n
    Lenovo Thinkpad X200s | Intel Core 2 Duo SL9400 @1,86 GHz, 6MB L2 cache | 2x 4GB DDR3 RAM | Intel HD 4500 | 12" LED WXGA+ LCD | Intel 320 80GB SSD

  7. #7

    Standardní Re: Russianblue

    tady jedna fotka mé osoby, při zkoušce blesků. V panelákové místnosti svítila jen 11W úsporka... Kiva to okomentoval "ty seš teda hustej android" info v exif.

    2e1:nevím jak u vás, ale v brně se dá pronajmout aťas za 100kč/h až 400kč/h přímo v centru brna. sice nemáš tu pohodu jako s vlastním, ale aspoň si můžeš vyzkoušet věci, který opravdu potřebuješ, a do těch investovat. já mám to štěstí že se pohybuju v "uměleckým prostředí" a hafo věcí se dá pujčit...
    Přiložené obrázky Přiložené obrázky

  8. #8

    Standardní Re: Russianblue

    Citace Původně odeslal e1
    Noooo, fotky podľa mňa nič moc, ale vyskúšať D2h a naraz viac bleskov, to už je docela zaujímavé. Nechceš napísať nejaké skúsenosti do zvlášt témy? Myslím si že by tu bol záujem prečítať si nejaké skúsenosti od niekoho kto sa tým hral.
    no toto bylo opravdu jen první seznámení s foťákem, snad časem až budu mít víc skillu. Což komplikuje že nemám svůj fotohardware a musím si pujčovat od přátel.

    Fotím tady tu slečnu už asi dva roky a výhledově snad bude nějakej ucelenej web. Zadání většinou zní "ať to vypadá komixově+jako ve snu", taky mě na dost snímcích vadí dráty k tomu světlu co nosí na uchu a zásuvky na zemi, ale když jsem se smířil s tím, že je to součástí kostýmku a celýho prostoru...tak je to OK. Dneska se prokousám všema fotkama a věřím, že tam budou nějaké povedenější.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •