Chipset jednoznacne SiS. Pokud muzes chvili vydrzet (tak mesic), tak muzes uvazovat v podobny cenovy kategorii i o novy ECS s cipsetem SiS 746FX. To co jsi tady vyjmenoval jsou uz zastaraly desky.Původně odeslal lolkac
Chipset jednoznacne SiS. Pokud muzes chvili vydrzet (tak mesic), tak muzes uvazovat v podobny cenovy kategorii i o novy ECS s cipsetem SiS 746FX. To co jsi tady vyjmenoval jsou uz zastaraly desky.Původně odeslal lolkac
Asus P5B Deluxe/WiFi, Intel Q8300@7.5x440=3300MHz VCc1.15V, Speedstep enabled, CM HyperTX, 58oC IntelBurnTest pri 24oC okoli, 2x2048 DDR2 800 Geil(@866 5-6-6-15, 1.80V), HDD 3xSamsung F1 1TB, Gigabyte NX88T zalman, LCD FSC S20-1W, CM Centurion 532, PSU Seasonic 400W, UPS CyberFort 350
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)