ja ich mam vzdy na 2,63V, aj na 175MHz(tak idem dlhodobo) aj na 200 ked som skusal(ale nechcem odpalit doskuPůvodně odeslal Jan
). su to pamate s cipmy twinmos TDxxxx a dajake cisla(neviem teraz)
neverim,ze by bol takty rozdiel medzi tvojimi a mojimi, ze by ti na 180 sli na cl2 a pri 200 by si pri cl2.5 ani nestekli?,
to bude skor chladeni northbridgu,alebo mas smolu na ten kus 8RDA(+),kt. na 200 nepojde
btw pamete na 200MHz nejdu ani asynchronne?




Odpověď s citací