Citace Původně odeslal Jan
Citace Původně odeslal L@zo
Citace Původně odeslal Jan
Blbo som to napisal Samozrejme som tam dal cl2,5 ale ani tak to nechodilo. Uz neviem ake mam skusit kombinacie casovani Mam stable 180mhz ale chcel som aspon 190
mozno to nie je pamatami!?
btw ja ich mam tiez z libri

na tych 180 mas ake casovanie a napatie?
Na 180mhz mam 5-2-2-2 a voltaz na 2,77v
Cim to ece moze byt
ja ich mam vzdy na 2,63V, aj na 175MHz(tak idem dlhodobo) aj na 200 ked som skusal(ale nechcem odpalit dosku ). su to pamate s cipmy twinmos TDxxxx a dajake cisla(neviem teraz)
neverim,ze by bol takty rozdiel medzi tvojimi a mojimi, ze by ti na 180 sli na cl2 a pri 200 by si pri cl2.5 ani nestekli?,
to bude skor chladeni northbridgu,alebo mas smolu na ten kus 8RDA(+),kt. na 200 nepojde
btw pamete na 200MHz nejdu ani asynchronne?