okresek je taky dostPůvodně odeslal DeeKay
taky moznost volby vlak(to ze budes muset chodit na net do kavarny)
![]()
![]()
okresek je taky dostPůvodně odeslal DeeKay
taky moznost volby vlak(to ze budes muset chodit na net do kavarny)
![]()
![]()
velká bedna pod stolem s C2D a ATi....
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)