Citace Původně odeslal DeeKay
Citace Původně odeslal zap
Citace Původně odeslal DeeKay
no mel sem s vyrobkama uvedenych firem jen same spatne zkusenosti tak nebudu riskovat dalsi
hmmm cas leti a veci jsou lepsi
jinak dejme tomu pojedes do Brna vjedes do diry na D1(nic neobvykleho ) rozflakas auto a pak uz po D1 nikdy nepojedes protoze je spatna budes jezdit po okreskach s nizsim vykonem
ja radsi jezdim po okreskach dalnice me nudi
Jde o to ze v hardwaru mas velkou moznost volby a o tom to je
okresek je taky dost taky moznost volby vlak(to ze budes muset chodit na net do kavarny)