Citace Původně odeslal fabsa
LITE oN je fakt hustej za ty prachy

a ja mel ted pucenyho teaca a zadnej rozdil sem nepozoroval

a to ten muj ma nalitano jako prase
mas recht
ale je to tim ze teac a Lite on je to same akorat ze Lite on ma levnejsi dily