chapu, ze s nF4u a 7800x se tezko dosahuje ticheho PC, ale rekl bych ze jsou i jina reseni (nejen archaicka), takze mi takova sekce prijde jako zbytecna
chapu, ze s nF4u a 7800x se tezko dosahuje ticheho PC, ale rekl bych ze jsou i jina reseni (nejen archaicka), takze mi takova sekce prijde jako zbytecna
nekamaradim s vama
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)