Ta redukce by bodla. Jestli by to šlo, tak by jsem něgde sehnal desku s i440BX, napřiklad ABIT BE6 jeden se mi doma válí. Jinak jsem ho teď dal na 266MHz. Funguje v pohodě, ale šíleně topí a po nějaké hodince zatuhne. Gdyž to dám na 233MHz a pařím nějakou hru tak to jede tak 3 hoďky a pak se to začne kosat, ale po resetu to je zas na nějakou chvilku ok. POtřebuju na to nějak dobrej choladič, ale ten s8 není klasickejch tvarů![]()





Odpověď s citací