Citace Původně odeslal tominek
Tto nemuzu brat jinak nez kompliment mam uz vybrano (20D + EF-S17-85 + EF-S 10-22 + mozna nekdy casem Sigma 80-400 OS)jen cekam az bude priznivejsi cena - snad se dockam. Jinak hrat si s hloubkou pole opravdu nelze. Jjsem rad kdyz je ostre to co vylozene chci ostre met ale emuzu si vymrcovat
jj 20D je dobrá volba, ale záleží samozřejmě na tvých financích .. možná trošku zbytečně drahá. Výstup je stejnej jako z 350D a ušetřený peníze by šli vrazit radši do kvalitnějších skel. Ale je to určitě dobrej a festovní foťák ... na sport je navíc rychlejší než 350D -> 20D dává 5 sn/s (350D jen 3).
U skel bych se ještě zamyslel nad 17-40/4 L, a Tokinou 12-24/4 a rohodně 50/1.8.
Ta 17-85 IS je drahá jako potvora, svetělost nic moc a kresba prý taky ne.
Sám mám zálusk časem na tu 17-40/4 L a 70-200/4 L (nebo možná Sigma 70-200/2.8 ale je už hodně těžká).