Ta kopule je pěkná středovka. Přemýšlím jak tam ruší ta neostrost těch okrajů daná DOF, ale je mi jasný že jsi s tím tvým foťákem nemohl nic dělat.
Myslím že jsi zralý na upgrade foťáku.