Počkej, jak na pevno? Mám doma A8N SLI, takže BIOSy budou hodně podobný... tam sice je 200, jenže to je "dělička" na synchro rychlost s HTT, aneb v tvém případě by ramky jely DDR440 a pokud tam máš timing 1T, tak to nemusí stíhat paměťový řadič v CPU.Původně odeslal russianblue






Odpověď s citací