Tak to je zcela neuvěřitelná síla!
U rekordéru za 13k... já mám Cyberhome DVR 1600 bez HDD za 4500 a v NTB všechna média načtu spolehlivě. Ironie ale je, že stolní DVD - taky Cyberhome - mi ty jím pálený nenačte! Žádný firmware nepomohl, média mám kvalitní.
Ale u Sony bych to nečekal, zejména pokud to nenačte žádná mechanika...
Upřímně, nelze s tím dělat vůbec nic a snad bych se ho i zbavil a koupil jinej... a před nákupem lépe prolezl Internet.




Odpověď s citací