Vteřinový lepidlo bych tam nikdy nedal, jednak to opravdu je tepelný izolant a také se zvětšující telotou strácí svojí schopnost soudržnosti. Takže časem přestane držet.
Vteřinový lepidlo bych tam nikdy nedal, jednak to opravdu je tepelný izolant a také se zvětšující telotou strácí svojí schopnost soudržnosti. Takže časem přestane držet.
AMD Duron 650@850, Lucky Star K7VAT VIA 133, RAM 256MB 133, GeForce4 MX 440, HDD 20GB,
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)