1) Na sirku to neslo - z obou stan hnusny domy.
2)-4) Vim, ze jsem to podelal (priste to bude lepsi ) a prave proto bych to chtel zachranit nejakym tim orezem. Ty stromy za to stoji.
5) To byl takovej pokus. Chvilku (10s) jsem dokonce cekal na mrak, ale asi jsem mel pockat na vetsi.

Jinak moc dekuji