Citace Původně odeslal tominek
tusite nekdo zda na M2 bude uchyceni chladice stejne jeko u 939?? chcikupovat novy chladic tak at za to nedam jmeni s tim ze to za pul roku vyhodim
prvni vlastovka - Thermaltake Mini Typhoon, fotka a blizsi popis je v novinkach na pct, uz je delany i pro M2. Nejak mini ale moc neni, zato by mel uchladit az ztratove teplo 130W.