Presne - dlho som pouzival 4.0.5, lebo bol celkom rychly. Ale postupne sa zacali objavovat PDFka, ktore uz nevedel otvorit, tak som musel nainstalovat 6. A to je nechutny pomaly giganticky shit, zobrazuje to nejako uplne nechutne a pomaly a navyse to nejde zavriet Alt+F4