Mno po terajsich skusenostiah uz preferujem len Athlon 64 . Sempron ma uz 2hy krat nepresvedcil. Neni to zle CPU ... ale neni ani nic extra. V buducnosti zrejme uz radsej priplatim na A64ku. Zrejme mam na S64 smolu.