Mno po terajsich skusenostiah uz preferujem len Athlon 64. Sempron ma uz 2hy krat nepresvedcil. Neni to zle CPU ... ale neni ani nic extra. V buducnosti zrejme uz radsej priplatim na A64ku. Zrejme mam na S64 smolu.
Mno po terajsich skusenostiah uz preferujem len Athlon 64. Sempron ma uz 2hy krat nepresvedcil. Neni to zle CPU ... ale neni ani nic extra. V buducnosti zrejme uz radsej priplatim na A64ku. Zrejme mam na S64 smolu.
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)