Citace Původně odeslal majkl16
Zkousel jsem zastavit vetrak a uz pri 52° mam modrou obrazovka a reset windowsů. A chladic sice nebyl uplne studenej, ale horkej taky ne . Driv sem nemel problem i teplotama nad 55°. I ta grafika uz je podtaktovana na defaul , takze to bude urcite tim procakem. Jo a softy na ten HDD jsem zkousel ruzny, naposled HDD temperature, ale vsechny mi napsali, ze muj hadr nepodporuje to mereni. Mozna se lama, ale jinak tu kalibraci sem taky nak nenasel
Co má za jádro ten Tvůj AthlonXP ? Já měl kdysi dávno AthlonaXP s jádrem PALOMINO a měl jsem podobný problémy padání her a o přetaktování ani nemluvím.Potom jsem si pořídil XP1800+ TB a paráda jel mi na 2,2Ghz a max. teplota při zátěži 53C.