Co má za jádro ten Tvůj AthlonXP ? Já měl kdysi dávno AthlonaXP s jádrem PALOMINO a měl jsem podobný problémy padání her a o přetaktování ani nemluvím.Potom jsem si pořídil XP1800+ TB a paráda jel mi na 2,2Ghz a max. teplota při zátěži 53C.Původně odeslal majkl16




Odpověď s citací