Výsledky 1 až 25 z 74

Téma: AC Freezer 64 Pro

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1
    Member Avatar uživatele Senky
    Založen
    23.10.2002
    Bydliště
    -J!]-[|_/\\//\-
    Příspěvky
    382
    Vliv
    293

    Standardní Re: AC Freezer 64 Pro

    Citace Původně odeslal GABO
    No ja som na Freezer 64 pro pri montazi do skrinky AC Silentium 5 + na danu dosku ktoru spominas otacal sponu a fuka ventilator smerom cez pasiv dovnutra skrinky k zdroju (skrinka ho ma v predu)...takto je to totiz najidealnejsie a nejefektivnejsie.
    jasny Silentium je jina konstrukce ja mam klasickou konstrukci standartniho kejsu
    Citace Původně odeslal GABO
    U teba by som to dal tak aby vetrak fukal cez pasiv hore smerom k zdroju (najlepsie ak ma ten zdroj 120mm vetrak).
    Takhle to asi logicky nejpravdepodobnejsi dam aby vetracek Freezeru foukal smerem nahoru tak nejak do zdroje se 120mm vetrakem
    I kdyz jsem si prave rikal zda neni lepsi ofukovat VGA a mirne i prave chipset kdyz to bude tahat vzduch dolu...
    Citace Původně odeslal GABO
    Alebo ak mozes ta ho nahod tak aby fukal vetrak cez chladic smerom na zadnu stenu PC kde je pridavny vetrak...ten ten vzduch teply vytiahne vonku zo skrinky.
    Tak tohle jsme vuuubec nevedel! ona ta spona jde otocit o 90stupnu o kdyz sou tam ty heatpipe trubky? Tak toho jsem si na zadne fotce nevsiml.To sem jelen s toho
    C2D E8400 ~ Scythe Ninja ~ P35-DS4 rev:2.0 [F11] ~ 2x1GB OCZ Titanium CL3 3-4-4-15 ~ GIGABYTE 8800GTS 512 [G92] def. 700/1700/1000 ~ WD 640GB+640GB SATAII ~ Samsung SH-S203D ~ Seasonic S12II-500 500W ~ LCD 19" HP 1955 ~ klavesnice, mys by Logitech ~

  2. #2
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele GABO
    Založen
    06.10.2002
    Bydliště
    Košice / Slovensko
    Věk
    47
    Příspěvky
    5 188
    Vliv
    345

    Standardní Re: AC Freezer 64 Pro

    V pondelok v praci sa ti pozriem na to otocenie smerom aby fukal na zadnu stenu PC, tu sponu skusim tak prehodit..
    Blue Alien II. Intel E5200 . NOCTUA NH-U12 . GAP35-DS3 . 2x2GB Mushkin 1066 . Galaxy 6800GT/256 . Seagate ES2 250GB x 2 . Seasonic S12-380 . Chieftec Dragon modrý . HP LP2475W
    Domáce na vode Intel E8400 @ 4.65 GHz . D-tek V2 . GAX38-DS4 . EK EK-NB/SB5 + Mosfet GA X38 . 2x2GB Mushkin 1066 . Gigabyte 8800GTS/512 . EK 8800GTS . 500GB . Seasonic S12-500W . Lian Li PC-V1010A - Silver . SONY SDM-HS75P . Black Ice GT 360 + Laing Ultra + Swiftech Mcres
    HTPC Xtreamer s chladením od Michala

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •