Nedavaj si to do prveho threadu, komu sa chce furt scrollovat na zaciatok a hladat to tam...Původně odeslal tominek
[edit]
Samozrejme, to nebol prikaz, len sa mi to zda divne (editovat prvy post... pretoze nove informacie automaticky hladam v poslednych postoch)...
Inak foto zaujimave, ale imho moc stredova kompozicia...






Odpověď s citací