Citace Původně odeslal Magus
Doporučoval jsem jí kámošovi. Je poměrně dobrá, rychlost zápisu 48x bez problémů, Burn-proof funguje v pohodě, jediný problém je, pokud z ní grabuješ hudbu, v této oblasti je poněkud pomalá, ale kdo grabuje hudbu z vypalovačky že ?

Diik za info ...uz jsem ale poridil.....koupil jsem si ji ASUS 48x24x52 RETAIL !!! A zda se dost v pohode. za ty prachy !!!